Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Brokers' Open Brīvības bulvārī 30


Lai iepazīstinātu nekustamā īpašuma aģentus ar pārdošanā esošu nekustamo īpašumu un veicinātu nekustamo īpašumu kompāniju savstarpējo sadarbību, uzņēmums BALSTS 28. jūlijā, no plkst. 16:00 līdz 18:00, Rīgā, Brīvības bulvārī 30 - 8, jau ceturto reizi rīkoja Broker’s Open jeb „Atvērto durvju pasākumu nekustamo īpašumu aģentiem”.

Pasākumā tika laipni gaidīti ne tikai nozares profesionāļi, bet arī mediju pārstāvji. Neoficiālā gaisotnē pie vīna glāzes un vieglām uzkodām bija iespēja iegūt informāciju, kā arī padiskutēt par aktualitātēm nekustamo īpašumu tirgū.


„Latvijā Broker’s Open pasākumi guvuši popularitāti salīdzinoši nesen. Mūsu uzņēmums šādu inovatīvu pārdošanas modeli – rīkojot šādas atklāto durvju dienas objektā – savā praksē pielieto jau kopš gada sākuma. Ideju esam aizguvuši no nekustamo īpašumu kompānijām ASV. Pieredze liecina, ka šādā veidā nekustamo īpašumu pārdot var daudz efektīvāk, proti, sadarbojoties ar citu kompāniju kolēģiem potenciālo pircēju loks paplašinās,” atzīmē Aigars Zariņš, nekustamo īpašumu uzņēmuma BALSTS vadītājs.

Pasākumā piedalījās arī mūsu īpašais viesis – a/s LatMLS, kas ir slēgta savienība, kurā apvienojušies nekustamo īpašumu aģenti. Šīs organizācijas pamatdarbība balstās uz diviem galvenajiem principiem - noslēgt ar klientiem (nekustamā īpašuma pārdevējiem) ekskluzīvus līgumus un dalīties komisijas naudā ar kolēģiem, kas palīdzējuši atrast pircēju.


FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: