Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Preses relīze par 2010.gada augustu


AUGUSTA MĒNESĪ KLIENTU AKTIVITĀTE MANĀMI AUGUSI

Nekustamo īpašumu kompānijas BALSTS augustā veiktie novērojumi liecina, ka pieaugusi klientu aktivitāte, īpaši, komercplatību segmentā. Nekustamā īpašuma cenas saglabājušās iepriekšējā līmenī.

„2010.gada augustā dzīvokļu cenu līmenis nav mainījies, dzīvokļiem centrā cena ir 1000 – 1500 EUR/kv.m (atkarībā no dzīvokļa atrašanās vietas un kvalitātes), sērijveida dzīvokļiem mikrorajonos vidējā cena ir 600 EUR/kv.m. Lielākais pieprasījums ir pēc divistabu un trīsistabu dzīvokļiem. Daudzi īpašnieki cer atgūt ieguldītos līdzekļus, piedāvājot dzīvokļus par šim brīdim nepiemērotām cenām. Nekustamo īpašumu darījumi pamatā notiek ar banku finansējumu, bankas turpina aktīvi piedāvāt dažādas kreditēšanas iespējas,” ziņo kompānijas vadītājs Aigars Zariņš.


Īres segmentā, salīdzinot ar jūliju, cenas nav ievērojami mainījušās. Rīgā aktīvi īres dzīvokļu meklētāji ir studenti, arī ģimenes, kas vasaras laikā dzīvoja Jūrmalā un uz rudens sezonu atgriežas Rīgā. Lielākais pieprasījums galvaspilsētā ir pēc divistabu un trīsistabu dzīvokļiem labā stāvoklī. Vidējā īres cena par vienistabas dzīvokli centrā labā stāvoklī ir 150 Ls/mēn., par divistabu dzīvokli – 220 Ls/mēn., laba trīsistabu dzīvokļa vidējā cena – 300 Ls/mēn. Mikrorajonos lielākais pieprasījums ir pēc divistabu dzīvokļiem ar vidējo īres cenu 120 Ls/mēn.


„Komercplatību segmentā augustā manāmi augusi klientu aktivitāte. Parādījies pieprasījums pēc tirdzniecības platībām pirmajos stāvos ar lieliem skatlogiem, vietās ar aktīvu gājēju plūsmu, biroju telpām no 30 līdz 50 kv.m. Liels pieprasījums ir arī pēc kafejnīcu un restorānu telpām Rīgas centrā. Cenas komercplatībām nav mainījušās. Vidējā cena birojiem gan centrā, gan mikrorajonos ir 4 - 5 Eur/m2 , noliktavām vidējā cena ir 2 Eur/m2 . īgas centra aktīvajās gājēju plūsmas ielās un fasādes ēkās tirdzniecības platību cena ir 10 – 15 Eur/m2.,” situāciju nekustamo īpašumu tirgū augustā vērtē Aigars Zariņš.


Plašāku informāciju iegūsiet:

BALSTS, Audēju iela 8,

Tālr.: + 371 67076191

Fax: + 371 67076199

info@balsts.lv, www.balsts.lv


FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: