Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Filozofija

Mūsu vārds ir Balsts. Nekustamo īpašumu kompānija Balsts. Mēs labi zinām – mūsu profesija nav uzticamāko avangardā. Un tieši tāpēc mēs esam šeit, lai pierādītu pretējo: to, ka nekustamo īpašumu aģents var būt ne tikai profesionālis, bet arī cilvēks, uz kuru paļauties. Bez mazākajām šaubām.

Mēs labi saprotam: nekustamā īpašuma iegāde ir svarīgs lēmums. Daudziem tas ir svarīgākais mūžā. Tas nav nekāds skrējiens uz lielveikalu pēc kefīra. Drīzāk – garš ceļojums labākā piedāvājuma meklējumos… birokrātijas labirintos un papīra kalnos, pārliecībā un šaubās, bailēs un priekā. Un tam visam pa vidu – mēs. Kā stalkeri, kuri šajos iespēju džungļos meklē zelta vidusceļu. Meklē, atrod un pavada pa to pircēju.

Jā, tā ir liela uzdrīkstēšanās – sevi saukt par balstu un par zīmi izvēlēties vali. Vienu no trim, kurš balsta pasauli. Un tomēr. Ja mēs spējam būt par uzticamu atbalsta punktu, kas patīkami iekustina Jūsu dzīvi, tad pārspīlētai pieticībai nav pamata.

Visbeidzot. Mēs nekad neaizmirstam to labo sajūtu, kad tiek parakstīts līgums un Jūs mums sakiet – paldies. Tādu vienkāršu un no sirds. Tie ir brīži, kad mēs saprotam, ka darbs nav bijis veltīgs. Tas ir balsts visam. Visam, ko darām.

Kāpēc valis?

Tāpēc, ka valis ir visu balstu balsts.
Tas ir dzīvs, atšķirībā no parastas stutes.

Kāpēc kantains?

Tādēļ, ka runa ir par telpu, arhitektūru, ēkām.
Tādēļ, ka tā nav nekāda mīkstā rotaļlieta.
Tādēļ, ka šķautnes runā katra caur savu krāsu un manifestē kompānijas daudzpusību.

Kādēļ no koka?

Tādēļ, ka koks ir silts un viegli apstrādājams materiāls.
Koks peld ūdenī, kas katram valim ir būtiski.

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: