Saņem
jaunākos piedāvājumus!

Nekustamā īpašuma vērtēšana

KĀPĒC IZVĒLIETIES TIEŠI MŪSU KOMPĀNIJAS VĒRTĒŠANAS PAKALPOJUMUS?

Pirmkārt un galvenokārt tādēļ, ka mūsu vērtējumi tiek akceptēti Latvijas kredītiestādēs un LR Uzņēmumu Reģistrā. Tas, savukārt, liecina par mūsu vērtējumu kvalitāti un objektivitāti – tāpēc mums VAR uzticēties.

JAUNUMS! Ar 2009. gada jūniju "Balsts" piedāvā arī kustamās mantas vērtēšanu!

Mūsu vērtētāji ir ļoti feini un pretīmnākoši un sniegs jums konsultācijas par jebkuru no jums interesējošajiem jautājumiem. Visvarīgākais, protams, ir tas, ka viņi objektīvi novērtēs īpašumu, lai jūs nekļūdītos, nosakot īpašuma patieso tirgus vērtību, pērkot, pārdodot vai ieķīlājot īpašumu.

Mūsu vērtētājiem ir lieliska reputācija, lūk, kāpēc esam tik pieprasīti. Mūsu vērtētāji, veicot vērtējumus, sadarbojas ar Balsts nekustamo īpašumu konsultantiem, kas ļauj objektīvāk un operatīvāk veikt vērtējumus, izslēdzot kļūdas iespējamību.

Mūsu vērtētāju komanda ir pretimnākoša un laipna – sazinies ar kādu no mums šeit. Balsts vērtējumi ir kvalitatīvi noformēti, pārskatāmi un saprotami.

Balsts ir licencēts vērtēšanas uzņēmums (LĪVA Kompetences sertifikāts nekustamā īpašuma vērtēšanai Nr.32) un novērtējumi tiek veikti saskaņā ar Latvijas, Eiropas un starptautiskiem vērtēšanas standartiem.

FacebookDraugiem.lvTwitterYoutubeLinkedin


Meklēt īpašumu
Darbības:
Īpašuma veids:
Pilsēta/Rajons:
Vieta:
Iela:
Istabu skaits:
Cena:
no līdz
Valūta:
Platība (m²):
no līdz
Balsts ID: